KORGAN İLKÖĞRETİM OKULU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
En son konular
» Örüntü ve Süsleme
PROBLEM ÇÖZEMEDİM EMRAH ALAGÖZ ÖĞRETMENİM EmptySalı Mayıs 04, 2010 7:31 pm tarafından by-waryoq

» dyned cd si bulundumu
PROBLEM ÇÖZEMEDİM EMRAH ALAGÖZ ÖĞRETMENİM EmptyPtsi Ara. 14, 2009 7:39 pm tarafından yavuz44

» adil hocam bana yardım edecekmisiniz
PROBLEM ÇÖZEMEDİM EMRAH ALAGÖZ ÖĞRETMENİM EmptyÇarş. Ara. 02, 2009 7:18 pm tarafından by-waryoq

» peki ama yavuz bana öle demedi
PROBLEM ÇÖZEMEDİM EMRAH ALAGÖZ ÖĞRETMENİM EmptySalı Ara. 01, 2009 2:57 pm tarafından adilbolgi

» bunu karıştırmamak için sadece biraz gayret
PROBLEM ÇÖZEMEDİM EMRAH ALAGÖZ ÖĞRETMENİM EmptyÇarş. Kas. 18, 2009 6:32 pm tarafından tpac98

» adil hocam ben 6/B den Tarık
PROBLEM ÇÖZEMEDİM EMRAH ALAGÖZ ÖĞRETMENİM EmptySalı Kas. 17, 2009 10:16 am tarafından adil_bolgi

» YASEMİN ÖĞRETMENİM KÖK SORUCAM SİZEEEE
PROBLEM ÇÖZEMEDİM EMRAH ALAGÖZ ÖĞRETMENİM EmptyPaz Kas. 15, 2009 9:24 pm tarafından Ruknettin

» yaseminin sorusuna cevap
PROBLEM ÇÖZEMEDİM EMRAH ALAGÖZ ÖĞRETMENİM EmptyCuma Kas. 13, 2009 7:57 pm tarafından tpac98

» otobiografi
PROBLEM ÇÖZEMEDİM EMRAH ALAGÖZ ÖĞRETMENİM EmptyCuma Kas. 13, 2009 5:13 pm tarafından yasemin

PROBLEM ÇÖZEMEDİM EMRAH ALAGÖZ ÖĞRETMENİM

3 posters

PROBLEM ÇÖZEMEDİM EMRAH ALAGÖZ ÖĞRETMENİM Empty PROBLEM ÇÖZEMEDİM EMRAH ALAGÖZ ÖĞRETMENİM

Mesaj  Şeyma Rümeysa IŞIKLI Cuma Kas. 06, 2009 7:12 pm

Very Happy MERABA ÖĞRETMENİM BEN SİZE BİR SORU SORUCAM SORU ŞÖYLE :

A ve B birer küme olmak üzere;
s(A/B)+s(B/A)=15 ve
s(AUB)=19 ise s(A)+s(B)=? kaçtır?

öğretmenim bu soruyu çözemedim yardımcı olurmusunuz. bounce bounce Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Cool Laughing Mad Razz Embarassed Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Exclamation Question Question Idea Arrow No I love you Suspect I love you I love you I love you I love you What a Face Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven silent pale alien cat cat monkey confused bounce bounce rabbit pig affraid affraid affraid affraid drunken drunken bom cheers Basketball Sleep Sleep sunny sunny albino cherry cherry afro flower flower elephant study queen lol! lol! jocolor geek geek queen santa rendeer rendeer

Şeyma Rümeysa IŞIKLI

PROBLEM ÇÖZEMEDİM EMRAH ALAGÖZ ÖĞRETMENİM Empty Şeyma'nın sorusuna cevap

Mesaj  Ruknettin Salı Kas. 10, 2009 7:12 pm

Bu soruda kesişim kümesinin elaman sayısını bulacaksın ve eminim bulmuşundur. Sonrasında da kesişim kümesinin eleman sayısının yani elemanlarının hem A, hemde B kümesine ait oduğunu farkedebilirsen soruyu çözmüş olursun. Umarım yardımcı olur... Kolay gelsin... Very Happy

Ruknettin

PROBLEM ÇÖZEMEDİM EMRAH ALAGÖZ ÖĞRETMENİM Empty Aferin

Mesaj  adil_bolgi Salı Kas. 10, 2009 9:19 pm

Yardımlaşanız çok güzel çocuklar diğer arkadaşlarınızada haber verin bu şekilde işlek bir forum sitesi oluşturalım.cevap vermezse öğretmenize ertesi gün hesap sorun. size ben soru yazdım okulumuzun form sitesinde neden cevaplamadınız diyeblirsiniz. öğretmenlerinizi siz ikna edin bu siteye. bounce
adil_bolgi
adil_bolgi
Admin

http://korganilkogretim.yetkinforum.com

- Similar topics